Knight Online PVP
TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor K-462215-dasdasdasdas
Knight Online PVP
TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor K-462215-dasdasdasdas
Knight Online PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu,Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri,knightonline, pvp tanıtımları,server tanıtımları, koxp, myko, programlar,soacs,pwkoxp,pvp serverlar,pvp server,oyun indir, Hepsi Sitemizde

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor

YazarMesaj
Polemick
Genelmoderatör
Genelmoderatör
Polemick

TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor Empty
MesajKonu: TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor   TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor EmptySalı Kas. 24, 2009 1:32 am

Selamun aleyküm arkadaşlar.. Sizlere ilk program paylaşımımı yapıyorum..
Kendi sunucumu açtığımdan beri bu sitede paylaşım için yetersiz olduğumu düşünerek sürekli siteden yardım aldıklarıma dua ediyordum.. Paylaşım düşünüyordum hep, ne yapsam diye.. Sonunda bu programı yazıp paylaşmaya karar verdim.. Kısaca programın özelliklerinden bahsedeyim..

- Veritabanı bölümü;
* Veritabanı yedekleme
* Veritabanı yedeğini geri yükleme
* Veritabanı bakımı (Beta sürüm olduğu için aktif değil)
- Versiyon bölümü;
* Versiyon düzenleme
* Dosya adı düzenleme
** Bu bölüm sonraki versiyonlarda geliştirilecek.
- Destek sistemi bölümü
* Yakın zamanda paylaşacağım kodlarla sitenize ekleyebileceğiniz destek sistemi bölümünün program üzerinden kolayca yönetilmesi
- Krallık bölümü
* Kralları görebilme
* Krallık seçimlerini başlatabilme
- Cezalılar bölümü
* Susturulanları ve yasaklıları görebilme
- Değişim bölümü
* Irk değiştirebilme
* İsim değiştirebilme
* Karakter sınıfı değiştirebilme
- Item verme
* İnventory editörlerle verdiğiniz itemlerin serial numaraları "0" olarak atanıyor. Bu, relogda ebenezer tarafından bir serial atanarak son buluyor ve örnek verelim 5 kullanıcıya Ring of the Felankor verdiniz; bunların hepsinin seriali aynı oluyor. Bu bölümde "itemver" procedure'ü ile item veriliyor; kullanıcı PuS açıp kapatarak itemini alıyor böylece dupe gözükme sorunu olmuyor.
* Programın kasmaması için arama sonuçları 100'den fazla çıkacaksa program sonuçları vermeyerek aramanızı genişletmenizi söylüyor.
- Karakter düzenleme
* ID'sini girdiğiniz karakterin neredeyse tüm özelliklerini kolayca düzenleyebiliyorsunuz, skiller dahil!

Program BETA aşamasında olduğundan yarı özellikleri çalışmamaktadır. Beni eksiklerim konusunda uyarmanız ve eklenmesini istediğiniz özellikleri iletmeniz için programı paylaşıyorum. Orijinal versiyonunu da ko-cuce içerisinden paylaşıcam zaten..

Orijinal sürümde, full karakter düzenleme, harita düzenleme, dupe sorunu olmayan inventory editor, ayrıntılı versiyon düzenlemesi, hesap yönetimi, dupe kontrolü, yaratık kodlarını gösterme ve not defteri olarak verme paneli, item düzenleme paneli gibi birçok özellik olacaktır.

Linki Görebilmek için Mesaj Yazınız

TEK programla TÜM SUNUCUYU kontrol edin! Server Processor
1 sayfadaki 1 sayfası