Knight Online PVP
Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ? K-462215-dasdasdasdas

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu,Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri,knightonline, pvp tanıtımları,server tanıtımları, koxp, myko, programlar,soacs,pwkoxp,pvp serverlar,pvp server,oyun indir, Hepsi Sitemizde

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş

Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ?

YazarMesaj
ZaZaCLoHeR
Administrator
Administrator
ZaZaCLoHeR

Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ? Empty
MesajKonu: Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ?   Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ? EmptyPtsi Kas. 23, 2009 3:31 pm

Arkadaşlar Dedimi harfi harfine yaparsanız pc kasmaz %50 cunku benım bılgısayarım böle yaptım baslıktakı sorunlar gitti genellikle çevremdeki insanlarda bole yapıyormuş daha yenı farkına vardım

Başlayalim

Öncelikle Bilgisayarıma ' sağ tıklayarak - özelliklere giriyoruz-Gelişmiş ayarlarına giriyoruz-Performans ayarlarına giriyoruz-görsel efektler de-En iyi Performans İçin Ayarlaya Tıklıyoruz Ve Bilgisayar Havalara Uçuyor...

Yapabildiyseniz Ne Mutlu Bana.. İyi Forumlar..

Yanlız Bu olayı 256 RAM İ olan Denemesin Yoksa RAM ini Yakabilir benden size tavsiye
http://kopvp.forum.st
Polemick
Genelmoderatör
Genelmoderatör
Polemick

Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ? Empty
MesajKonu: Geri: Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ?   Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ? EmptyPtsi Kas. 23, 2009 3:45 pm

Teşekkürler

Pc Minor Nowa VB.. Skilleri aTınca KasıoRmu ?
1 sayfadaki 1 sayfası